KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154303
nr 1515 4303
Åke Östberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Domherrar i snö. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 45x53
Åke Östberg, svensk bildkonstnär född i Köping 1946, uppvuxen i Södertälje.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:26:54
300 kr
350 kr
Åke Östberg
Läs mer om Ã…ke Östberg